Mały człowiek i Stara Miętowa Szafa

Bądźmy w kontakcie

Muszę Ci się do czegoś przyznać.

Jestem freakiem, takim totalnym, a moją misją jest pozbycie się ze świata śpiochów i kaftaników 😉 Nie wiem, czy jest coś, co kręci mnie bardziej niż praktyczna moda dziecięca! Jeśli połączyć to z ideą smart shoppingu i w ogóle smart life’u jako takiego, to jestem totalnym zapaleńcem i w życiu nikt mnie w tym temacie nie zaprosi na wizję, bo nikomu by nie starczyło czasu antenowego! 😉  Łukasz kiedyś się śmiał, że nakręci mnie z ukrycia wpuszczoną pierwszy raz w nowym sezonie na dział dziecięcy do ulubionych sklepów. Ja to najzwyczajniej w świecie U-WIEL-BIAM! To jest pierwszy powód, dla którego w ostatnim czasie zasypuję Was taką ilością #DailyOOTD.

Drugi jest taki, że korzystamy z każdej możliwej okazji złapania ostatnich promieni słońca, a ja dzieci lubię tak ładnie ubierać na co dzień, choćby się miały taplać w piachu – więc okazji do robienia zdjęć mi nie brakuje.

Trzeci – korzystam na maksa z działu „bejbi”, póki mogę i cieszę się, że dziecko rośnie mi tak, że nawet 2 x w sezonie muszę jej wymieniać garderobę kompletnie. Dzięki kompletowaniu od podstaw szafy dla Mii, nauczyłam się wreszcie w praktyce, że lepiej mieć kilka rzeczy, które się uwielbia (ofc, wciąż praktycznych, mówimy o niemowlaku) niż pół szafy ubrań „basic”.

I ok – sukienka jest średnio praktyczna dla raczkującego malca i chwilowo nie zakładam jej zbyt często, ale… mamo, no nie można się jej było oprzeć, zwłaszcza, że w Kappahl (moja jakościowo chyba ulubiona marka jeśli chodzi o „baby”) było ostatnio 3 za 2. [zdjęcia do kolejnej odsłony Baby OOTD to będzie MIAZGA – wybaczcie skromność, ale rozpływam się nad nimi cały wieczór, mikronamiastka do podejrzenia na fejsie].

sukienka i buciki – Kappahl Newbie (jesień/zima 2016), opaska i skarpetki – H&M

Wracając do sukienki – Kappahl Newbie – poza tym, że jest świetna jakościowo, jest z elastycznej, mięciutkiej bawełny to jeszcze ma bardzo uniwersalny krój i myślę, że może wykorzystamy ją nawet w przyszłym roku jako tunikę z rękawkiem 3/4. Buciki też są z Kappahl newbie, ale to NIE SĄ buty do chodzenia – dla jasności. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to  o pierwszych bucikach powiem Wam niedługo wraz ze specjalistami wszystko, o czym warto wiedzieć.

Mam nadzieję, że zajrzysz też jutro, ale dziś, pobawmy się jeszcze. Co zobaczyła Mia, gdy robiłam to zdjęcie ;D ? 

Zainspiruj się – nasze stylizacje

ponczo dla dzieci, kappahl newbie, ponczo, moda dziecięca, moda dla dzieci

Ponczo, Baby! #BabyOOTD3

Ponczo dla takiego malucha? Przyznaję, że na początku miałam milion wątpliwości – wydawało mi się niepraktyczne, a i do najtańszych nie należało. Skusiłam się jednak podczas promocji 3 za 2 w Kappahl i co ? Pokochałam miłością absolutną!  Nie jest wcale tak niepraktyczne jakby mogło się wydawać – wręcz odwrotnie. W połączeniu z wartstwowym ubieraniem, […]

4 komentarze
Biała sukienka dla dziewczynki na lato ze Smyka

Daily OOTD #7 – najpiękniejsza letnia sukienka

Zdecydowanie i bez apelacyjnie najpiękniejsza sukienka dla dziewczynki tego lata. Jak tylko ją zobaczyłam na wyprzedaży w SMYKU nie mogłam się oprzeć ( KLIK – teraz kosztuje tylko 27 zł z 89 !). Pokazują ją Wam dzisiaj, bo niestety w Smyku ktoś nie umie w zdjęcia i na zdjęciu produktowym prezentuje się ona co najwyżej […]

4 komentarze
Sukienka dla dziewczynki zielona

Daily OOTD#2 – Szmaragdowa baletnica: sukienka dla dziewczynki

Gdy akurat nie karmię, nie przewijam, nie gotuję, nie ćwiczę, nie sprzątam, nie robię zakupów i miliona innych rzeczy, zerkam sobie kątem oka na nowe odpowiedzi w ankiecie i wczoraj dostrzegłam, że prawie 90% z Was chce, abym we wpisach modowych, ze stylizacjami, pisała o konkretnych ubraniach, które akurat pokazujemy! O kieckę Wiki z tego wpisu […]

3 komentarze

Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close