Współpraca

Hej, dobrze trafiłeś! To właśnie miejsce, w którym mogę pomóc Ci zareklamować Twój pomysł wśród grupy osób, które chcą żyć bardziej, nastawionych na świadome decyzje konsumenckie i ułatwianie sobie życia – a kto z nas dziś tego nie chce?

WAŻNE INFORMACJE

Szybki research sieci dla Klienta? Oto kilka informacji, które mogą Ci się przydać 🙂
Rodzinka 2+2 z Gdańska. Córki sztuk 2, w wieku 5 i9 lat, a więc przedszkole i podstawówka. Na stanie również PIES i króliczek: ) Wyznajemy filozofię smartlife nastawioną na ułatwianie sobie życia, smartshopping, doświadczenia i wyciskanie z życia więcej.
Cenimy slowlife, gdy tylko życie na to pozwala 😉  Lubimy użytkowy minimalizm dla wygodnych, podróżujemy z dziećmi.  Kochamy dobre jedzenie, zwłaszcza włoską kuchnię. Uwielbiamy dobre filmy i seriale.
Pracujemy w branży związanej z  e-commerce / e-marketing, a ja dodatkowo zajmuję się fotografią.

Masz ciekawy produkt, wydarzenie i chcesz, aby świat się o nim dowiedział? Pokaż to na moim blogu! Jestem otwarta na współpracę, napisz do mnie na blog@wikilistka.pl , odpisuję na wszystkie maile, zazwyczaj nie później niż w ciągu kilkunastu godzin. Jeśli zdarzy się, że nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 24 godzin roboczych (w weekendy nie pracuję), coś poszło nie tak, być może Twój mail do mnie nie dotarł. Napisz proszę wtedy ponownie na gmailowy adres wikilistka@gmail.com

 

KLIKNIJ TUTAJ i pobierz blogowy MediaKit 2022

Dlaczego warto ze mną współpracować ?

Ze swojej strony gwarantuję Ci, że dam z siebie 150 %, by pokazać Twój produkt/usługę/miejsce czy wydarzenie w jak najpiękniejszy sposób – zarówno w zdjęciach jak i słowami płynącymi z serca (nie reklamuję nic, czego „nie czuję”). Stawiam sobie za cel nadrzędny wysoką jakość wszystkiego, co robię, więc masz pewność, że to nie miejsce, gdzie znajdzie się reklama jak każda inna, ponieważ do każdej współpracy podchodzę indywidualnie.

Blog oraz inne kanały publiczne ( facebook, instagram, pinterest, newsletter), które prowadzę razem ze stroną docierają miesięcznie do kilkudziesięciu tysięcy osób zainteresowanych dokonywaniem świadomych decyzji zakupowych, dla których jestem w tym temacie autorytetem.

Każdą współpracę przygotowuję tak, by niosła korzyść zarówno dla marki, jak i dla Czytelników, jak i mnie osobiście zadowalała jej jakość i efekty. Przykładam wagę do tego, by współprace komercyjne na blogu niosły za sobą realną wartość dla Czytelników i były spójne z przekazem i ideą bloga, dlatego też chętnie podejmuję długofalowe współprace partnerskie z markami, chcącymi promować podobne wartości do moich. Testuję ten sposób od 3 lat i jest to zdecydowanie najbardziej efektywna forma wspólnych działań dla każdej ze stron. Takich też partnerów zapraszam do współpracy przy moich własnych projektach, które cyklicznie realizuję na blogu – m.in. #RodzinneSmartPodróże czy #SmartLifeweWnętrzach

Formę współpracy zawsze możemy omówić wspólnie, aczkolwiek zwracam uwagę, by wpisy sponsorowane nie były oderwane od rzeczywistości bloga, ponieważ usługi, produkty i rozwiązania, które promuję na blogu, są realnym elementem naszego życia i stanowią spójny element przekazywanych tu treści.

Zostałam wyróżniona w rankinku najbardziej wpływowych blogerów Jasona Hunt’a 2017, a także w 2018 i 2019 i 2020(!)  (dawnym rankingu Kominka) jako wschodząca gwiazda blogosfery (CZTEROKROTNIE !) 

„W poprzednich latach w tej galerii znaleźli się blogerzy, którzy dziś zaliczają się do ścisłej czołówki blogosfery.(…)”
„(…)Przy tych autorach (…) ufam swemu oku to wyszukiwania talentów. Warto mieć na oku każdą osobę, którą zobaczycie poniżej, bo tu nie ma przypadkowych autorów.”

Statystyki

BLOG

dane za okres 30 dni. Listopad 2020

Facebook – ponad 10,3 tys. fanów

Instagram – ponad 11 tys. obserwujących, opcja SWIPE UP.

Profil czytelniczki

Z sukcesem współpracuję/współpracowałam już m.in. z:

Masz ochotę dołączyć do tego zacnego grona? Pisz proszę śmiało na blog@wikilistka.pl, chętnie podeślę dodatkowe dokładne dane czy statystyki, a także przedyskutuję pomysł na wspólną kampanię.

GWARANTUJĘ CI

Profesjonalizm

Zawsze konkretnie ustalam warunki i wywiązuję się ze zobowiązań. Ewentualne sporne kwestie rozwiązuję prywatnie i na korzyść Klienta. Rozumiem założenia kampanii czy cele marketingowe Klienta, a po skończonej akcji bez problemu mogę przesłać raport z naszych wspólnych działań. WYSTAWIAM FAKTURY VAT.

Kreatywność

Do każdej akcji podchodzę indywidualnie i staram się stworzyć ją w jak najciekawszy i angażujący sposób. Kręcą mnie kreatywne sesje i niestandardowe pomysły na ugryzienie niektórych tematów!

Jawność

Na życzenie wysyłam dokładne statystyki z GA, Similar Web, a także statystyki i demografię z Facebooka i Instagramu oraz zbiorcze dane z najnowszej ankiety.

Terminowość

Rozumiem czym jest ASAP i 'dealine’ oraz, że czasem akcja ze mną jest częścią większej całości i gdybym zawaliła termin, rozwaliłoby to kampanię. Rozumiem, szanuję, dotrzymuję terminów.

Stały kontakt

W czasie trwania kampanii na maile odpowiadam praktycznie na bieżąco, w pilnych sprawach jestem też dostępna telefonicznie, dlatego w razie potrzeby edycji czegoś na ASAP nie musisz się martwić, że będę niedostępna.

Zaangażowanie

Wiem jakie formy najlepiej angażują moją społeczność i chętnie pomogę Ci wybrać odpowiedni rodzaj treści do komunikatu, który chcesz przekazać.

Bezpieczeństwo

Czuję się odpowiedzialna zarówno za to miejsce w sieci, jak i skupioną wokół niego społeczność, dlatego pilnuję, by w komentarzach panowała kulturalna dyskusja bez obelg, przekleństw czy ubliżania komukolwiek.

Najwyższą jakość

Dbam o każdy aspekt jakości tego co robię – świetne zdjęcia, dobry tekst pisany poprawną polszczyzną, odpowiednie SEO, design bloga. U mnie nie ma miejsca na przeciętność.

Przezorność

Bardzo dbam, by w moich tekstach nie było błędów, zwłaszcza merytorycznych, dlatego zawsze podsyłam tekst przed publikacją 'do akceptu’ pod kątem merytorycznym.

Możliwe formy reklamy

Długofalowa współpraca partnerska

Premiery produktów, filmów, wydarzeń

Udział w eventach i wyjazdach

Testy (głównie samochodów, hoteli i sprzętów)

Efektywne kampanie w social mediach

Recenzje i testy

Przeglądy

Lokowanie produktów

I wiele więcej, ogranicza nas tylko wyobraźnia, jestem otwarta na wszelkie niestandardowe akcje i mam dużą zdolność do ugryzienia nawet trudnych tematów w sposób smaczny, kulturalny i estetyczny.

Czytelnicy o blogu (Ankieta 2017)

deklaruje, że kupiło coś z mojego polecenia
ocenia jakość bloga jako b.dobrą i dobrą
czytelniczek czyta bloga już dłużej niż rok

Jak jeszcze mogę Ci pomóc ?

Oprócz tego, że mogę zaproponować Ci reklamę na blogu, z przyjemnością pomogę Ci również na innym płaszczyznach. Jako fotograf i stylistka, mogę pomóc Ci przedstawić Twój produkt/miejsce na doskonałych zdjęciach. Dzięki doświadczeniu w social mediach i komunikacji w internecie mogę pomóc Twojej marce zaistnieć w sieci (SM / e-mail i influence marketing ).