Kim jestem?

[thb_image full_width=”true” alignment=”center” image=”11383″ img_size=”full”]

Hej, miło mi, że mogę Cię tu gościć. Skoro tu jesteś, zapewne chcesz lepiej poznać twórców tego miejsca w sieci.

Jestem Monika i to właśnie ja odpowiadam za większość rzeczy związanych z tym miejscem, a sam blog jest moim pomysłem i efektem moich działań.

[thb_image alignment=”center” image=”11005″]

25-letnia wielbicielka piękna, efektywności i częstych zmian. Zasilająca trójmiejskie szeregi pełnoetatowa blogerka, fotograf i spec od social mediów, komunikacji w Internecie i e-commerce, a prywatnie szczęśliwa mama dwóch dziewczynek i żona świetnego męża – poznasz ich w następnych akapicie. Autorka kolekcji Vintage Ballons dla La Millou.
Fanka dobrej herbaty, skandynawskiego designu, najlepszej jakości słodkości, efektywności i ciągłego samodoskonalenia. ”Wygodna” to mogłoby być moje drugie imię, dlatego osiągnęłam mistrzostwo w ułatwianiu sobie codzienności – także tej z pozoru „nieułatwialnej”, rodzicielskiej. Pomimo tylu etatów niezmiennie z pomalowanymi paznokciami uskuteczniam nadmorski lifestyle i inspiruję tu do lepszego życia. Wymyśliłam i promuję „smartlife” – koniecznie poczytaj więcej o mojej filozofii TUTAJ.
Na co dzień ulotne myśli przelewam na klawiaturę, codzienne emocje zatrzymuję w niebanalnych kadrach, staram się patrzeć zawsze na jaśniejszą stronę, z dwóch minusów robię plus, a z rzeczywistości wyłapuję to, co najpiękniejsze.


Wiktoria – niespełna 5-letnia inspiracja do założenia tego bloga. Wygadana, nad wyraz analizująca rzeczywistość konstruktorka Lego Friends, wielbicielka Barbie, księżniczek, baletu, gimnastyki i prac kreatywnych. Miłośniczka kina i lodów czekoladowych. Testerka zabawek i gadżetów, recenzentka bajek i książeczek, modelka prezentująca codzienne outfity, a powoli już i „własna stylistka” 😉


Mia – mająca rok z hakiem, trzy zęby i niespożyte ilości energii, nieustępliwa przyszła kandydatka na królową wszechświata (jak mniemam oceniając zdolności przywódcze i nieustępliwość w walce o swoje). Na co dzień zasuwa jakby ćwiczyła do maratonu, przy okazji trenując wspinaczkę po kanapowych grzbietach i zdobywająca szczyty w postaci parapetów. Jest najlepszym testerem ewentualnych domowych zabezpieczeń przeznaczonych dla dzieci – jeśli ona nie podoła rozbrojeniu, Twój dom jest bezpieczny 😉 Ekstremalnym testom poddaje również wszelkie zabawki i okołodzieciowe gadżety, przy okazji ćwicząc cierpliwość matki. Uwielbia jedzenie i granie na nerwach wszystkim zgromadzonym.


Łukasz – mój prywatny mąż i tata dziewczyn, jednocześnie świetny kompan w podróży, jaką jest świadome życie i rodzicielstwo. Czarodziej od wordpressa i e-commerce, miłośnik dobrego designu i minimalizmu. To właśnie on odpowiada za to miejsce technicznie. Prywatnie fan koszykówki, nowinek technologicznych i unikatowych t-shirtów, które w wolnych chwilach również sam projektuje – O TUTAJ, a także strażnik mojego stanu zen, poprzez w pełni partnerskie współdzielenie wszelakich obowiązków wynikających z zapewnienia dobrostanu i pełni szczęścia dwóm powyższym pannom.

Ot, to my w pełnym składzie. Chętnie poznamy i Ciebie – daj znać, kim jesteś i w czym możemy Ci pomóc : )

[thb_instagram columns=”5″ column_padding=”false” username=”wikilistka” number=”10″]
Close