Kim jestem?

Hej, miło mi, że mogę Cię tu gościć. Skoro tu jesteś, zapewne chcesz lepiej poznać twórców tego miejsca w sieci.

Jestem Monika i to właśnie ja odpowiadam za większość rzeczy związanych z tym miejscem, a sam blog jest moim pomysłem i efektem moich działań.

Oto i ja! Monika, wciąż przed 30-tką, zawsze patrząca w tę jaśniejszą stronę wielbicielka piękna, efektywności i mądrych zmian.  Bloguję, fotografuję, pomagam firmom ogarniać komunikację w internecie, a wieczorami piszę książkę;)

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch dziewczynek i żona . Autorka kolekcji Vintage Ballons dla La Millou .

Stworzyłam też autorskie plakaty edukacyjne dla dzieci, a całą moją kolekcję SmartEDU znajdziesz w moim sklepie. 

Fanka dobrej herbaty, skandynawskiego designu, najlepszej jakości słodkości, efektywności i ciągłego samodoskonalenia. ”Wygodna” to mogłoby być moje drugie imię, dlatego osiągnęłam mistrzostwo w ułatwianiu sobie codzienności – także tej z pozoru „nieułatwialnej”, rodzicielskiej. Pomimo tylu etatów niezmiennie z pomalowanymi paznokciami uskuteczniam nadmorski lifestyle i inspiruję tu do lepszego życia. Wymyśliłam i promuję „smartlife” – koniecznie poczytaj więcej o mojej filozofii .

Na co dzień ulotne myśli przelewam na klawiaturę, codzienne emocje zatrzymuję w niebanalnych kadrach, staram się patrzeć zawsze na jaśniejszą stronę, z dwóch minusów robię plus, a z rzeczywistości wyłapuję to, co najpiękniejsze.


Wiktoria – dziś już niemal 7-letnia inspiracja do założenia tego bloga. Moja codzienna duma i radość, rosnąca zdecydowanie zbyt szybko.


Mia – mająca już 3 lata i niespożyte ilości energii nasza kropka nad „i”. Nieustępliwa przyszła kandydatka na królową wszechświata, jak mniemam oceniając zdolności przywódcze i nieustępliwość w walce o swoje.  Ekstremalnym testom poddaje wszelkie zabawki i okołodzieciowe gadżety oraz … cierpliwość matki.


Łukasz – mój prywatny mąż i tata dziewczyn, jednocześnie świetny kompan w podróży, jaką jest świadome życie i rodzicielstwo. Czarodziej od wordpressa i e-commerce, miłośnik dobrego designu i minimalizmu. To właśnie on odpowiada za to miejsce technicznie.

Ot, to my w pełnym składzie. Chętnie poznamy i Ciebie – daj znać, kim jesteś i w czym możemy Ci pomóc : )

Follow @wikilistka