Scoot&Ride czyli hulajnoga dla dziecka i rowerek biegowy w jednym – TESTUJEMY

Bądźmy w kontakcie

A jeśli Wam powiem, że istnieje połączenie hulajnogi i rowerka biegowego, który nie jest za niski nawet dla wysokiej trzylatki i w dodatku przy zmianie funkcji nie połamiecie sobie paznokci? 😉 

Wiecie już, że Wiki jest fanką jeździdeł wszelakich. Mimo, że drzemie w niej gdzieś mała dama, w pokoju coraz więcej lalek i księżniczek, a w szafie sukienek, różu i tiulu, to w momencie, gdy pojawi się możliwość jeżdżenia na czymkolwiek nowym, szybko wskakuje w dres, adidasy i pęęęęędzi.

Hulajnoga to u nas hit od kiedy Wiki miała niespełna 18 miesięcy, wciąż zabawka na topie, uwielbiana, używana każdego dnia. Rowerek biegowy również uwielbia, niestety moje dziecko znów zaliczyło kilkucentymetrowy skok wzrostowy dosłownie w 2 tygodnie i nasz miętus zdecydowanie jest już za niski 🙁 Dlatego, gdy pojawiła się opcja sprawdzenia w praktyce fajnie zapowiadającej się zabawkowej nowości, jaką jest hulajnoga dla dziecka i rowerek biegowy w JEDNYM, taka hybryda od Scoot&Ride, nie wahałam się ani chwili, czując, że będzie strzałem w dziesiątkę.1anigifDSC01701małeblogscoot&ride, hulajnoga, rowerek biegowy, nosweet, wikilistka , moda dziecięcaDSC01681małeblogDSC01670małeblog DSC01730małeblogscoot&ride, hulajnoga, rowerek biegowy, nosweet, wikilistka , moda dziecięcascoot&ride, hulajnoga, rowerek biegowy, nosweet, wikilistka , moda dziecięca

spodnie – Zezuzulla
chusta – Nosweet
kamizelka – H&M( w innym wydaniu pokazywałyśmy TUTAJ)
buty – Adidas

Jako, że ten nowoczesny twór jest z nami od jakiegoś czasu, mogę już podsumować kilka mocnych i słabych punktów. Oczywiście – trochę marudzę, jestem w końcu ‚babą w ciąży’.

MINUSY

  • siedzisko mogłoby być szersze
  • brak możliwości postawienia
  • design (no mnie nie urzeka;))

PLUSY :

  • bardzo łatwy i wygodny mechanizm zmiany funkcji, jednym przyciskiem
  • przemyślany system regulacji wysokości kierownicy – nie połamiecie paznokci 😉
  • możliwość regulacji wysokości kierownicy
  • siedzisko rowerka, które jest wysoko
  • niehałasujące kółka
  • fakt, że jest to 2w1
  • niska cena
nosweet, wikilistka , moda dziecięca
Wybieramy minę dnia – która ? ^^

Plusów jest zdecydowanie więcej, bo przecież i tak nie wymieniłam wszystkich. Na stronie producenta możecie sobie poczytać o wszystkich funkcjonalnościach, natomiast ja od siebie powiem Wam tylko tyle – jeśli macie lubiące aktywność dziecko to polecam z ręką na sercu. Porządnie to wykonane, funkcjonalne, kompaktowe więc idealne na wszystkie wycieczki, wyjazdy a nawet w czasie zwykłego spaceru dajemy dziecku możliwość trenowania zupełnie różnych umiejętności – na hulajnodze i biegówce. Jak widać poniżej – od Wiki też ma akcept, ten uśmiech u dziecka potwierdza tylko, że to dobry wybór.

scoot&ride, hulajnoga, rowerek biegowy, nosweet, wikilistka , moda dziecięcanosweet, wikilistka , moda dziecięca

Aktualnie szukamy dla Wiki jeszcze rowerka, takiego już normalnego, z pedałami, więc będę wdzięczna za wszelkie rady. Ona chce, żeby był miętowy i miał koszyk… ja szukam czegoś lekkiego i dumam czy kupować 12-tkę, czy od razu 16-tkę, jak myślicie? A przy okazji – myślicie już o prezentach świątecznych? Zacząć powoli pokazywać, co najlepiej się u nas spisywało w ostatnich miesiącach, jako inspirację?

Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close