Weekendowe Inspiracje #2 | slow life

Mamy weekend, więc znów podrzucam Ci garść ciekawostek z Sieci, które mnie w ostatnim czasie zainspirowały. Czas na weekendowe inspiracje!

Ostatnio wpadłam na pomysł udowadniania sobie, że niemożliwe nie istnieje i tak w poniedziałek całe do południa spędziłam w domu z moimi dziewczynami i kumpelą, zdążyłyśmy zjeść II śniadanie, pobawić się z Wiki, ściągnąć stare i zrobić nowe hybrydy. Później ogarnęłam obiad, sprzątnęłam cały weekendowy bajzel w pokojach, posprzątałam łazienkę, wykąpałam obie Gwiazdy i położyłam spać przed 20-tą, posprzątałam kuchnię, przygotowałam większość materiałów do 2 wpisów na bloga i obejrzałam z Ł. jakiś film. Z kolei w czwartek wybrałam się z moją Dwójką, sama samiusieńka, autobusem do Galerii w poszukiwaniu kurtki puchowej dla siebie. Myślałam, że to niewykonalne, a jednak udało się i nawet nie było tak strasznie. Tak więc – dasz radę. Jeśli ja, naczelna antyPanidomu & Matka Niepolka Wygodnicka dałam radę, to każda z Was poradzi sobie z większością zmagań w codzienności bez mrugnięcia okiem 😉

Ja wiem, że jesteś mamą i każda godzina jest na wagę złota, ale uwierz mi, że tak jak mądry multitasking czy TE wieczory, bez których po prostu się nie da, tak samo ta wygospodarowana DLA SIEBIE godzina w tygodniu sprawią tylko, że będziesz jeszcze lepszą mamą, żoną i kobietą po prostu, bo BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA, JEŚLI ZACZNIESZ DBAĆ TEŻ O SIEBIE.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu dziś coś, co zainspiruje i Ciebie. Enjoy!

Weekendowe inspiracje ode mnie dla Ciebie na ten tydzień:

  1. Spinki, które są małymi dziełami sztuki. Zakochałam się absolutnie <3  A przy okazji – mają bardzo atrakcyjne ceny! MamFrieli odkryłam na Instagramie i przepadłam. 
  2. Monika (Dr.Lifestyle) o jedynym skutecznym i rozsądnym podejściu do odchudzania, który ja też od 2 tygodni praktykuję. Polecam przeczytać, a ja swoimi spostrzeżeniami i trikami podzielę się z Wami, gdy zauważę wystarczające dla mnie efekty 🙂
  3. Buty (Melissa), na punkcie których oszalała moja Wiki a mój portfel dostał zawału widząc cenę 😉 Kupować, nie kupować? Oto jest pytanie! 
  4. Poradnik Asi (Matka jest Tylko Jedna) o kupowaniu na AlieexpressJa jeszcze nie miałam kiedy tam zajrzeć, ale planuję w najbliższym czasie poszukać rzeczy, na które zawsze żal mi kasy, czyli popierdółek typu cukierniczka, puszki do kuchni, jakieś pudełka itp.
  5. Basia i jej inspirująca lista miejsc do odwiedzenia. Zaczynam tworzyć własną!
  6. Natalia powie Ci JAK ROBIĆ OSTRE ZDJĘCIA
  7. Od Moni i Basi lista 99 rzeczy, które możesz wyrzucić od razu. Polecam! Nic tak dobrze nie robi jak odgracanie przestrzeni dookoła. [ Przy okazji zerknij TUTAJ – wietrzymy nasze szafy, więc może coś Ci wpadnie w oko ]
  8. Zorganizuj się z Anią na wiosnę i UPORZĄDKUJ PRZYPRAWY W KUCHNI. Ania podrzuca fajne etykietki do druku, to się ceni. Ja sama zmierzyłam się z tym kilka tygodni temu i choć nie wszystko poprzesypywałam do słoiczków (większości przypraw za rzadko używam, żeby było to warte marnowania przestrzeni na słoiczki), to potwierdzam, że przy tych codziennych ich ogarnięcie ułatwia życie.
  9. Zdjęcie poprzednich tygodni – znalazłam je przypadkiem na Pintereście i wracałam do niego codziennie, by przypomnieć sobie, jak ważne w tej często zabieganej codzienności przy dwójce, z czasem nieprzespanymi nocami i wieczorami zarwanymi na realizację zleceń, jak ważne jest pamiętanie, że w tym wszystkim to MY jesteśmy filarem. Nasz związek, relacje i emocje to fundament, klej, który łączy wszystko w jedną całość, więc musimy o niego dbać. W tych trudniejszych momentach nawet bardziej niż zwykle.
   fot.Pinterest

   10. Piosenka, która te wspólne wieczory znacznie uprzyjemnia. Jedna z moich ukochanych, najbliższa sercu, wywołująca motylki w brzuchu i kojarząca się z pięknym, beztroskim zapachem lata. Uwielbiam <3

Exit mobile version