Kapsułkowa szafa na jesień oczami 8-latki

Czy dziecku da się stworzyć kapsułkową szafę? Coraz częściej udowadniam Wam, że tak. Jednak, czy 8-latka będzie umiała skompletować kapsułkową szafę na jesień…samodzielnie?

To jest wyjątkowy wpis. Pierwszy taki, który powstał z inicjatywy mojej 8-latki i na jej prośbę. Pierwszy, gdzie ja pełniłam raczej rolę doradcy i podmiotu wykonawczego, a pomysłem i kreacją zajęła się moja pierworodna. Myślę, że się Wam spodoba, bo przecież ten blog wyrósł na modzie dziecięcej. Czuję, że to moment, gdy moda dziecięca na tym blogu zacznie pojawiać się w zupełnie innym niż dotąd kontekście – wszak już od jakiegoś czasu moje Panny ubierają się same i staram się im nie wchodzić w paradę, gdy nie jest to konieczne. Więcej o tym, jak zmieniało się moje podejście do ubierania dzieci opowiedziałam już na Instagramie w dedykowanym stories, dlatego nie będę powielać tu tej treści, obejrzycie w wolnej chwili.

Dziś natomiast zapraszam Was na inspirujący przegląd kapsułkowej szafy na jesień dla ośmiolatki. Co ważne – wybór ubrań i propozycje stylizacji należał w 100% do samej zainteresowanej, a więc mojej 8-letniej Wiki. Ja rzuciłam wyzwanie, że z ubrań w określonym budżecie musi powstać co najmniej 5 “szkolnych” zestawów, w których będzie chodziła na co dzień.

Zobaczcie, co nam z tego wyszło i jak świetnie się bawiłyśmy – mamy nawet “tiktokowy” filmik, o który poprosiła Panna W. 🙂 Niedługo podzielimy się nim z Wami na Instagramie.

Linki do wszystkich ubrań, jakie wykorzystałyśmy zostawiam Wam zebrane na samym dole.

Jak się Wam podoba, taka forma?

Na grafikach przygotowałyśmy dla Was kilka pomysłów, jak można łączyć dane ubrania.

Kapsułkowa szafa na jesień dla dziewczynki – 13 ubrań

Wszystkie ubrania, które pokazałyśmy Wam w dzisiejszym wpisie pochodzą z 5.10.15. (za wyjątkiem jeansów, które Wiki ma na zdjęciach, ale w 5.10.15. znajdziecie bardzo podobne klasyki). Post stworzyłyśmy dla Was we współpracy z marką 5.10.15.

Zobacz też: Kapsułkowa szafa dla dziecka – jak to zrobić?

Być mamą 8-latki…

Staram się nie przeszkadzać w odkrywaniu siebie, nawet jeśli dotyczy to tak błahych spraw jak ubiór. Nie wtrącam się. Akceptuję wybory, a doradzać staram się raczej w kwestii jakości, materiałów czy właśnie tego, aby wybrane ubrania pasowały do więcej niż jednej rzeczy. PS. Drogie mamy, przy okazji, zerknijcie w 5.10.15. także na strefę kobiet, bo można znaleźć ciekawe rzeczy w naprawdę niskich cenach. Ja upolowałam sobie m.in. szarą dzianinową sukienkę .

Exit mobile version