Jest takie miejsce, w którym będę czytać dzieciom książki!

Bądźmy w kontakcie

Jest tu w Trójmieście takie miejsce, które uwielbiam szczególnie. Uciekam tam w każdy gorszy dzień, celebruję tam większość szczęśliwych momentów i to prawie zawsze tam właśnie zabieram Emi na latte z syropem czekoladowym, gdy mnie odwiedza.

Tam jest moja ulubiona szafa, piękne białe deski do zdjęć, najlepszy rosół w Trójmieście i jeden z ulubionych placów zabaw Wiktorii.

A co najlepsze,  23 października 2016, w niedzielę, będzie tam też raj dla dzieci i rodziców, którzy lubią książki! Ostatnio Monia zapytała, czy chciałabym się z Wami podzielić informacją o fajnej inicjatywie, którą wspiera. Z zainteresowaniem zapytałam o szczegóły i – no kurczę – ja bym się z Wami miała nie podzielić świetnym eventem książkowym dla dzieci? Ja?!  Zapraszam Was więc na Kids Lab Books : Wielkie Testowanie Książek organizowane 23 października br. w Zatoce Sztuki w Sopocie . Całe wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja TUTAJ, więc jeśli nie macie planów na niedzielne, październikowe popołudnie to zapraszam Was serdecznie. Planuję tam być wtedy i ja i jeśli tylko dotrę to z przyjemnością dołączę do Moni (Tekstualna <3) i będziemy razem … CZYTAĆ DZIECIOM KSIĄŻKI!

Monia pisze u siebie, że „to jest takie wydarzenie, podczas którego dzieci będą mogły książki dotykać, wąchać, strącać ze stolików, kartkować, miętosić, podawać sobie nawzajem, czytać, albo tylko oglądać” – poznamy więc dziecięce preferencje, pozwolimy wybierać i nauczymy je miłości do książek ?

I najważniejsze na koniec – rzecz się dzieje dzięki nowo powstającemu portalowi dla rodziców TuRodzinka.pl . Monia pomaga przy jego rozkręcaniu, a ja znam ideę i kilka smaczków, dlatego zapewniam Wam, że warto się przekliknąć i być na bieżąco.

Albo polubić profil TuRodzinki na facebooku … i też być na bieżąco!

To jak, wpadniecie? 😉 

EDIT! NEWS Z OSTATNIEJ CHWILI – cała impreza Kids Lab BOOK jest przeniesiona do Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni! Widzimy się tam!

Co robić z dziećmi?

rozwój dziecka, paweł zawitkowski, warsztaty johnsons

Jak skutecznie wspierać rozwój dziecka? Zobacz, czego nauczyłam się od najlepszych specjalistów

Wiesz, że do 3 roku życia mózg dziecka jest już wykształcony w 85%, a mózg niemowlęcia tworzy do 1,8 miliona nowych połączeń synaptycznych na sekundę? Że dzieci czują zapachy przed urodzeniem ( od około 28. tygodnia ciąży) i dieta mamy, a konkretnie zawarte w niej molekuły zapachowe, przyczyniają się do tego, jak chętnie dziecko będzie […]

0 komentarzy
Zabawki dla dziewczynek, dziecko, szczęście, radość

Popołudnie z nutką grozy, czyli kreatywne popołudnie #1 | Zabawki dla dziewczynek

Mimo, że nie aspiruję na perfekcyjną Panią domu, ani nie próbuję być naj naj naj we wszystkich dziedzinach to zdarza mi się jednak mieć zapędy do bycia matką arcycierpliwą, kreatywną i przy tym uśmiechniętą niczym z reklamy. Próbuję, serio! Moja potrzeba poczucia, że daję Wiki 11100 % możliwego czasu, cierpliwości, zaangażowania, uwagi i rozrywki rozrasta […]

4 komentarze
Jesień, liście, zabawy dla dziewczynki i chłopca - szyszki, liście

Idealny przepis na kreatywny jesienny dzień: zabawy dla dziewczynki i chłopca

Już jutro weekend, a więc czas, kiedy – mam nadzieję – wszyscy będziemy mogli poświęcić swoim pociechom więcej czasu niż w ciągu tygodnia. My taką minisobotę zrobiliśmy sobie już w tygodniu, dzięki czemu dziś z przyjemnością dzielę się z Wami sposobem na udany, jesienny dzień z dzieckiem u boku. Taki dzień, który udowadnia, że to wcale […]

4 komentarze
Kreatywne zabawy dla dzieci

Kreatywne zabawy dla dzieci – nasze propozycje w akcji ‚Bawię się z Edukatorkiem’

Jak już wspominałam ostatnio na facebooku, Wiki przechodzi aktualnie fazę fascynacji wszelkimi zajęciami, które ogólnie można by określić jako kreatywno-artystyczne. Tak więc dni mijają nam na malowaniu, wycinaniu, naklejaniu, stemplowaniu, lepieniu, układaniu, kolorowaniu, wyklejaniu i tak dalej…  Mimo totalnego bałaganu przy malowaniu farbami i ogólnego rozgardiaszu ( bo moja córka zmienia rodzaj zajęcia co kilka […]

11 komentarzy

Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close