5 błędów, które często utrudniają skuteczne odgracanie

Próbowałaś pozbyć się zbędnych rzeczy, ale zawsze zdarzał się taki punkt, w którym utknęłaś? Nie jesteś jedyna! Przez ostatnie 2 lata przeanalizowałam setki wiadomości od moich czytelniczek odnośnie odgracania. To była część procesu tworzenia SmartLifeBook’ów z serii THINGSFLOW, także tego najnowszego workbook’a – “Skuteczne ODGRACANIE krok po kroku”.

Dziś przygotowałam dla Ciebie kilka porad, które pomogą Ci uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które utrudniają odgracanie.

Najczęściej popełniane błędy, które utrudniają odgracanie i pozbywanie się zbędnych rzeczy. Jak uch uniknąć?

 1. Kupujesz różne organizery, pudełka, pojemniki do przechowywania zanim sprawdzisz jakie rzeczy konkretne zostają.
  Pamiętaj, najpierw odgracanie (czyli eliminacja), a dopiero później organizowanie sprytnego przechowywania.
 2. Nie zamykasz pętli działania.
  Klasyk. Przejrzałaś rzeczy, ale jednak nic nie trafiło na śmietnik czy do potrzebujących, a finalnie znów wylądowało na strychu.
 3. Chcesz zrobić za dużo na raz.
  Nie ma cudów – nie odgracisz całego domu czy mieszkania w jedno popołudnie. Jedyne do czego prowadzi taka droga to frustracja i zniechęcenie, dlatego proszę Cię, posłuchaj moich rad i działaj krok po kroku.
 4. Za dużo sentymentów i rozmyślań.
  Dopóki czegoś nie zmienisz, nic się nie zmieni. Niby proste, a jednak wciąż dumasz nad każdą jedną pierdółką z szuflady? Jeśli nie czujesz, że coś absolutnie powinno z Tobą zostać, pozbądź się tego. Tak po prostu.
 5. Nie masz planu, nie działasz strategicznie.
  Planu potrzebujesz przede wszystkim do tego, żeby widzieć efekty i nie zapętlać swoich działań. Właśnie dlatego stworzyłam tego workbook’a, aby krok po kroku i kategoria po kategorii przeprowadzić Cię przez odgracanie. Nie chodzi o to, by wywalić zawartość szaf na środek mieszkania i się pogrążyć, tylko żeby doprowadzić cały proces do końca i cieszyć się odgraconym życiem! 

Poniżej zostawiam Ci jeszcze LIVE w tym temacie – wskakuj TUTAJ i obejrzyj całość 🙂

https://www.facebook.com/watch/?v=2969620079801592

Jeśli chcesz przejść przez odgracanie skutecznie, krok po kroku i bez frustracji do celu, to zachęcam Cię do zapoznania się z moim najnowszym workbookiem “Skuteczne Odgracanie. Jak pozbyć się nadmiaru krok po kroku?”.

Już teraz możesz POBRAĆ DARMOWY FRAGMENT (kliknij tutaj)

i bez zobowiązań sprawdzić, czy to coś dla Ciebie.

 

Workbook “Skuteczne Odgracanie krok po kroku” dostępny jest w formie elektronicznej, ale znajdziesz w nim także strony z checklistami idealne do wydrukowania 🙂
Exit mobile version