Weekendowe inspiracje

Bądźmy w kontakcie

Skoro już wiesz, co znaczy żyć świadomie, najwyższa pora zacząć praktykować szeroko pojęte ‚rozwijanie siebie’. Oczywiście dla każdej z nas będzie znaczyło to co innego i to jest jak najbardziej piękne, więc rób to co kochasz! Jeśli jednak jeszcze nie znalazłaś swojej ścieżki, stylu życia, który odpowiada Ci w 100 %, to właśnie w weekendy podrzucać Ci będę garść ciekawostek z Sieci, które zainspirowały mnie w ostatnim tygodniu. Ja wiem, że jesteś mamą i każda godzina jest na wagę złota, ale uwierz mi, że tak jak mądry multitasking czy TE wieczory, bez których po prostu się nie da, tak samo wygospodarowana DLA SIEBIE godzina w tygodniu sprawią tylko, że będziesz lepszą mamą, żoną i kobietą po prostu, bo BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA, JEŚLI ZACZNIESZ O SIEBIE DBAĆ.

Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś, co zainspiruje i Ciebie. Enjoy!

Weekendowe inspiracje ode mnie dla Ciebie na ten tydzień:

  1. Radzka i jej poradnik – dobre i złe fasony dla różnych sylwetek. Pozwoli uniknąć zakupowych wpadek na wyprzedażach i nie tylko, a przy okazji – jej pozytywna energia udziela się wszystkim. Jeszcze nigdy nie udało mi się obejrzeć filmiku Magdy bez uśmiechu na ustach, no nigdy!
  2. W ramach kolejnego kroku do lepszego poznania siebie (co niezbędne do świadomego życia) i ustalenia, co dla Ciebie ważne – pogadanka Andrzeja Tucholskiego. Uwielbiam człowieka! Nie dość, że to moje pokolenie, to jeszcze dobrze pisze i dobrze gada, tak po prostu! Propaguje filozofię życia, w którą ja bardzo wierzę i pod chyba każdym jego tekstem mogłabym się podpisać rękami i nogami. Do tego – to kolejny człowiek zarażający nawet przez ekran komputera pozytywną energią, a takich w naszym otoczeniu nigdy dość !
  3. Ważne zdanie. [bctt tweet=””Don’t complain about things you’re don’t willing to change” „] „Nie narzekaj na rzeczy, których nie jesteś gotów zmienić”nie narzekaj, narzekanie, weekendowe inspiracje, don't complain
  4. Do przeczytania i przemyślenia, coś, o czym zawsze warto pamiętać. Tekst Michała [ TUTAJ]  – w punkt. Jak zawsze zresztą.
  5. Tobie też styczeń tak niemiłosiernie się ciągnie? No trwa, trwa i skończyć się nie może! I choć dobrze, że ostatnio chociaż trochę nam sypnęło śniegiem i szaroburość zmieniła się w piękną biel, to jednak ja myślami coraz częściej jestem przy wakacjach, dlatego polecam Ci zerknąć:  do Doroty poczytać jak zorganizować wakacje w Chorwacji , do Marleny po porównanie Majorki i Fuertaventury pod kątem wyjazdu z dziećmi no i do Hani, która podpowiada jak wyjechać na Cypr na 15 dni za 1800 zł oraz jak zorganizować wakacje na Wyspach Kanaryjskich i ile to kosztuje. Jeśli uda mi się pokonać mój paniczny strach przed lataniem (zwłaszcza w obliczu całkiem niedawnych wydarzeń) to może i nam uda się w tym roku wygrzać tyłki gdzieś w ciepłych krajach…mDSC09853małeblog538542
  6. Merytorycznie i rzeczowo u Natalii – JAK ROBIĆ JASNE, ŚWIETLISTE ZDJĘCIA? darmowe-zdjęcia-na-bloga-3
  7. Moda inaczej, kreatywnie. Moda jest tą dziedziną sztuki, która inspiruje mnie właśnie w takiej, nieoczywistej formie. Od dziecka – uwielbiam!
   fot.pinterest
  8. Zdjęciowa inspiracja. Dość oczywista, bo kilka dni temu Mia skończyła pierwszy miesiąc, więc przed tym wielkim dniem znalazłam w sieci chyba milion inspiracji na comiesięczne zdjęcia z pierwszego roku, a ta jakoś wyjątkowo mnie urzekła. Chyba podświadomie pragnę wiosny : )
   fot.Pinterest
   fot.Pinterest
  9. Coś dla ciała. Absolutnie idealny przepis na sernik. Pierwszy w życiu upiekłam na Święta, a później upiekłam sama dla siebie jeszcze jeden, bo z polewą z gorzkiej czekolady jest po prostu prze-py-szny! Najlepszy po 2-3 dniach w lodówce jak dla mnie : )
  10. Coś dla duszy…powiedzmy. Pamiętasz jak w hitach tego roku wspomniałam o 50 twarzach Grey’a? Cóż, zaczęło się od filmu i TEJ piosenki, która do dziś budzi miłe wspomnienia.

Na dziś to tyle ode mnie. Mam nadzieję, że znalazłaś coś, co przykuło Twoją uwagę na dłużej i nawet jeśli nie zaglądasz tu po każdy nowy wpis, to spotkamy się co weekend, prawie jak przy kawie, żeby pogadać, co tam nowego u nas słychać. No właśnie, co u Ciebie?

Cudownego weekendu, Kochana!

Inspiracji ciąg dalszy

weekendowe inspiracje, inspiracje, blog parentingowy, moda dziecięca

Weekendowe inspiracje#4

Znów weekend, kolejna sobota, kolejna dawka inspiracji ode mnie dla Ciebie. Znów podrzucam Ci garść ciekawostek z Sieci, które mnie w ostatnim czasie zainspirowały . Mam nadzieję, że znajdziesz tu dziś coś, co zainspiruje i Ciebie. Enjoy! 10 inspiracji ode mnie dla Ciebie na ten tydzień : Jako uzupełnienie mojego niedawnego wpisu (KLIK) świetny tekst Michała Góreckiego o decyzjach.  Mega inspirujący […]

0 komentarzy
Jak urządzić małe mieszkanie - inspiracje - kolaż

Jak urządzić salon z sypialnią, jadalnią i miejscem do pracy? Jak urządzić małe mieszkanie? | INSPIRACJE

Salon… Multiroom brzmi ładniej niż salono-sypialnio-jadalnio-gabinet, no nie ? Wspomniałam Wam już ostatnio na Instagramie, że zachciało mi się zmian i choć nasz „duży pokój” już od pół roku spełnia wszystkie wyżej wymienione funkcje, to… no tylko spełnia te funkcje, jednocześnie każdego dnia nadszarpując moje granice tolerancji dla brzydoty i w głowie wciąż mam pytanie […]

3 komentarze
blog parentingowy, moda dziecięca, pokój dla dziewczynki

Pokój dla dziewczynki – inspiracje

O tym, że porządne zmiany w pokoju Wiki chodzą mi po głowie od jakiegoś roku pewnie już wiecie. W tej chwili większość pomysłów udało już nam się wcielić w życie, ale zanim w środę pokażę Wam ostateczną wersję, na którą my się zdecydowaliśmy, najpierw chciałabym się z Wami podzielić inspiracjami – zdjęciami,   z których […]

15 komentarzy
sesja rodzinna, inspiracje, fotografia dziecięca, blog parentingowy

Sesja rodzinna – inpiracje

Ostatnio uświadomiłam sobie, że po ponad 2 latach mam może kilka wspólnych zdjęć z Wiki, a takie, na których jesteśmy wszyscy razem w trójkę chyba tylko jedno…Czas to zmienić! Weszłam na moment (ekhm…) na Pinteresta, żeby poszukać inspiracji z cyklu „sesja rodzinna”… i przepadłam! To  zdecydowanie taki portal, który powinien mieć jakiś czasowy wyłącznik z […]

5 komentarzy

Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close