Tu i teraz – lipiec 2017

Bądźmy w kontakcie

Czy tylko mi ostatnio czas jakby umyka? Nie zdążę się obejrzeć i z poniedziałku robi się piątek. Ledwo rozrysowałam lipcową rozkładówkę w kalendarzu, a dziś widzę podsumowanie miesiąca do zrobienia. Brak pogody tego lata zdecydowanie nie pomaga, bo połowa wakacji za nami, a ja czuję jakby się jeszcze nie zaczęły … też tak masz? 

Jestem wdzięczna za …

Umiejętność widzenia plusów w minusach. Kiedy wszystko wali się na łeb na szyję, podświadomie wciąż mimo wszystko szukam jaśniejszej strony. Ta cecha cholernie się przydaje, gdy „groszy dzień” ciągnie się zdecydowanie za długo.


POLUB ‚WIKILISTKA’ NA FACEBOOKU – każdego dnia pomagam ułatwiać codzienność tysiącom osób !


Cieszę się …

Sukcesem mojego fotowyzwania i faktem, że moje zdjęcia bronią się same – pomimo tak naprawdę braku reklamy i tego, że oficjalnie nie wystartowałam jeszcze z firmą foto, już mam umówione pierwsze Klientki na sesje! Dziewczyn nie odstraszył bałagan, który panuje jeszcze w formalnościach ani zaporowa cena (sesja 1:1 to w mojej opcji foto-biznesu usługa najbardziej „premium”) – zdjęcia, które widziały właściwie tylko przez chwilę przekonały je, że w Trójmieście chcą stanąć akurat przed moim obiektywem.

To niesamowicie motywujące! Dziękuję Wam! <3 

Czuję się …

Zmęczona pogodą tego lata. Od 3 dni w Gdańsku stale leje deszcz. W lipcu były może 3-4 ładniejsze dni i gdy tylko takowy się pojawia, przeorganizowujemy codzienność pracy z dziećmi, żeby tylko posiedzieć trochę na plaży.

Pracuję nad …

Dużymi projektami na jesień i mentalną, świadomą decyzją nad kompletną zmianą stylu żywienia i wprowadzenia stałej aktywności. Czytam na ten temat mnóstwo książek i artykułów i coraz bardziej świadomość, jak bardzo szkodzom nam długofalowo pewne produkty i przyzwyczajenia, sprawia, że mam ochotę przerwać te błędne koło.

Chciałabym …

Wygrać w totka, tak serio chociaż 10 tysięcy. Strasznie ułatwiłoby mi to wiele kluczowych na teraz spraw i ruszyłoby wszystko do przodu. Chciałabym też obudzić się pewnego ranka z totalnym wstrętem do słodyczy, cukru, przekąsek i wszelakich węglowodanów poza warzywami …

Uczę się …

Chodzić wcześniej spać i eliminować ze swojego otoczenia toksyczne osoby. To trudne – zwłaszcza, gdy tą toksyną zalatuje od tych najbliższych. ale nie da się bez tego prowadzić świadomego, szczęśliwego życia.

Myślę o …

Dziś o wszystkim po trochu. Wróciłam do generalnych życiowych porządków i właśnie siedzę z długopisem nad czystą kartką, żeby jeszcze raz gruntownie przeanalizować swoje marzenia, cele i ustalić jakiś realny plan działania.

Pewnie idąc za ciosem powstaną na ten temat nowe wpisy z tego cyklu na bloga – przydadzą Ci się? Jak tam u Ciebie – masz ochotę przeorganizować życie?

Słucham …

Zmywarki i bajki, którą Wiki właśnie ogląda na Netflixie… ale nuta na dziś to zdecydowanie nowa Shakira, 100 % moje klimaty.

Oglądam …

Ostatnio namiętnie Netflix’owe nowości. Serialowa adaptacja Ani z Zielonego Wzgórza czołówką mile łechce moją duszę estetki, a Designated Survivor jest idealny na wieczór z mężem

Czytam …


„Wiecznie głodny” – książkę wyd.Znak , która na faktach i badaniach pokazuje, co konkretnie stoi za epidemią otyłości. Opowiada o procesach biochemicznych i tym, w jak błędne teorie wierzymy. Jeśli interesuje Was taka tematyka, to mocno ją polecam!

Czekam na …

Bezchmurne niebo i 25st. w cieniu … serio! I na remont w pokoju dziewczyn, bo nosi mnie i potrzebuję zmian. Do tego – tak bardzo tu i teraz, na to aż obie dziewczyny zasną, a my będziemy mieć wreszcie czas dla siebie, a długofalowo – na dni, gdy będę mogła wziąć taki prawdziwy urlop, wyjechać na 2 tygodnie i naprawdę NIE PRACOWAĆ, tylko czytać, smakować i odkrywać świat.

A co u Ciebie? 

Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close