Nasze zabawkowe TOP10 z Edukatorka | Prezent dla dziecka Święta 2017

Bądźmy w kontakcie

Rozpoczynamy na blogu zabawkowy tydzień! Dostałam od Was caaałą masę wiadomości z pytaniami o polecane zabawki i inne prezenty na tegoroczne święta, więc spieszę donieść, że najbliższy tydzień na blogu będzie mocno zabawkowo-książkowy. Dziś pierwszy z aż 4 wpisów!

Na początek mam dla Was TOP 10 naszych ukochanych zabawek z Edukatorka – takich, które były lub są z nami bardzo długo, które naprawdę ogromnie polecam każdemu. Zdecydowana większość z tych zabawek wciąż gości na naszych półkach, kredki domawiam regularnie, a sporą część tych zabawek Mijeńka przejęła po Wiki. Jestem więc pewna, że są warte każdej wydanej na nie złotówki.

Jeśli jesteście ze mną od dawna to wiecie, że Edukatorek.pl jest jednym z pierwszych sklepów, z którymi zaczęłam współpracować i cały czas chętnie wracam tam z sentymentem, bo wiem, że zawsze – niezależnie od budżetu – znajdę tam coś fajnego dla dziewczyn. Od helikopterków ćwiczących małą buźkę za 2,50 zł, przez ukochane kredki za kilkanaście zł, po najfajniejsze zabawki z B.Toys czy Djeco.

PREZENT NA ŚWIĘTA – TOP10 Z EDUKATORKA

Mozaika Djeco – pisałam Wam o niej więcej we wpisie o sprawności małych rączek, gdy Wiki miała jakieś 3-latka. Aktualnie jest jedną z ulubionych zabawek Mijeńki i jedną z niewielu, które zajmują ja naprawdę na długo.

Klocki Plus Plus – kompletnie uzależniająca zabawka ; ) Ostatnio nawet nie zauważyliśmy, ale podczas, gdy rozmawialiśmy z Ł. przy stole, dziewczynki wyjęły plusiki i zaczęliśmy je układać i my po prostu podczas rozmowy. Rozważam właśnie zakup kolejnej paczki – idealnie sprawdzają nam się też na wyjazdach, bo zajmują mało miejsca.

Pianinko B.Toys – chyba jedna z pierwszych zabawek tej marki, dzięki której zakochałam się w niej absolutnie. Nie mam nic do plastikowych zabawek, ale mam straszny uraz do tych najtańszych „chińskich” egzemplarzy, które rozpadają się po jednym uderzeniu w ziemię. Jeśli chodzi o zabawki B.Toysa, to one są dla mnie niezniszczalne. W wieku kilku miesięcy pianinko przejęła Mijeńka, a ono wciąż żyje!

Jeździk retro  – to z kolei zabawka, którą kupiłam Mijeńce na roczek, bo ja sobie ją wymarzyłam. Tak właśnie. Zawsze chciałam taką jeszcze dla Wiki, a nie mogłam sobie na nią pozwolić. Nie wiedziałam, że okaże się aż takim hitem! Nie ma dnia, żeby nie jeździły na nim moje dziewczyny i jest hitem wśród wszystkich odwiedzających nas maluchów.

Naklejki wielokrotnego użytku Melissatutaj możecie sobie pooglądać je dokładnie. Swoją drogą, to bardzo stary wpis i widać chyba mój progres, hmm ? : ) Uważam, że to jest jedna z lepszych zabawek za 25 zł, jakie można kupić dziecku w wieku ok 2-3 lat. Sama muszę domówić Mijeńce na Mikołajki : )

Telefonik B.Toys – zabawek B.Toys’a mamy sporo, a na święta zamówiłam kolejne. To najlepiej potwierdza, jak świetnie się sprawdzają. Telefonik Mia dostała na roczek (albo Gwiazdkę?) i wciąż działa i jest w użyciu. Świetna jest funkcja możliwości nagrania dziecku czegoś (Mia odtwarza sobie głos taty, gdy ten jest w pracy) i ta, kiedy telefonik po kilku minutach nieużywania „woła” dziecko do zabawy.

Pszczółki i Balansująca łódka – dwie zabawki, których sprzedaży strasznie dziś żałuję. Wiki wyrosła, a ja wtedy nie myślałam jeszcze o zabawkach dla Mijeńki, a dziś … myślę, że lada chwila i ona by się nimi zainteresowała. W kontekście rozwoju małej motoryki to moim zdaniem jedne z najlepszych pozycji na rynku.

Koraliki Melissa z literkami – jeśli macie w domu kilkulatkę wielbiącą arty i krafty wszelakie, to to jest strzał w dziesiątkę. Wiki zrobiła z nich kiedyś mojej Emi bransoletkę na urodziny z imieniem i niemal za każdym razem, gdy Emi nas odwiedza, zakłada tę ozdobę, a Wiki wtedy po prostu kipi szczęściem. W dobie komercjalizacji wszelakich prezentów myślę, że to najlepsza rekomendacja…

Kredki wykręcane Crayola – mój hit hitów! Wykręcane kredki to coś więcej niż odkrycie roku, serio. Przy dziecku, które produkuje kilkanaście albo kilkadziesiąt rysunków dziennie, są absolutnie niezastąpione. Bardzo łatwo i wygodnie się nimi rysuje, są „miękkie”, mają nasycone kolory i starczają na długo. Dostępna jest wersja dla starszaków i grubsze dla maluszków.


Mamy (i miałyśmy) z Edukatorka sporo więcej zabawek i przyznam szczerze, że lubię wszystkie – strasznie ciężko było mi wybrać tę dziesiątkę : ) Dlatego polecam Wam jeszcze chociaż zerknąć też na : drewniane jedzenie w skrzyneczkach Melissa&Dough oraz Puzzle Duo i Bingo od Djeco.


OCZYWIŚCIE, ŻE MAM JESZCZE NA KONIEC COŚ DLA WAS!

Razem z Asią i Piotrem z Edukatorka, mamy dla Was rabat – 10% na całe zamówienie : )

kod rabatowy dla Was: top10wikilistki, ważny do 29.11.2017 do 23:59 


Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close