Miętowa miłość – rowerek biegowy Janod

Bądźmy w kontakcie

Są takie zabawki, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia i marki, które zaczynam wielbić miłością absolutną już w momencie, kiedy przychodzi do mnie paczka. Jedną z zabawek, do których ja wzdychałam sobie po cichutku, a z czasem tę miłość podzieliła także Wiki był miętowy scooter – rowerek biegowy Janod, więc gdy dowiedziałam się, że nasz zaprzyjaźniony Edukatorek wprowadza tę markę do swojej oferty i będziemy miały okazję go przetestować, a przy okazji rozdać Wam wspaniałe prezenty, nie wahałam się ani chwili! 

janod miętowy scooter

Dodatkowym czynnikiem, jaki brałam pod uwagę, decydując się na wybór rowerka biegowego był fakt, że jest to najlepsza nauka równowagi przez kupnem normalnego roweru, a mamy taki plan, żeby z biegówki od razu przerzucić Wiki na rower z dwoma kółkami.

rowerek miętowy janod

ROWEREK BIEGOWY JANOD: STYLISTYKA I JAKOŚĆ

Stylistyka i jakość są zdecydowanie dwoma czynnikami, za które ten skuter jak i resztę produktów Janod’a uwielbiam. W moim odczuciu jest to najładniejsza biegówka dostępna na rynku i ubolewam tylko nad tym, że dla Wiki na wysokość jest już na styk.

Po miesiącu użytkowania ciężko w stu procentach wypowiadać się o jakości pod względem wytrzymałości danego przedmiotu, jednak to, co mogę Wam śmiało potwierdzić, to najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, porządne materiały i fakt, że wbrew temu czego się bardzo obawiałam, jest naprawdę odporny na wszystkie upadki.

rowerek miętowy janod

TECHNICZNIE

Ma regulowaną wysokość siodełka – najwyższy poziom jest na styk dla dziecka, które ma 98 cm tak jak Wiki, natomiast myślę, że przygodę z nim mogą rozpocząć spokojnie 2 letnie dzieci, wtedy posłuży dłużej. Na pierwszy rzut oka wydaje się ciężki, ale Wiktoria, która należy do przedstawicieli wagi lekko półśmiesznej (niecałe 13 kg) spokojnie daje sobie z nim radę, ja też nie narzekam nosząc go za nią od czasu do czasu.

mDSC00210 — Odzyskano

Miętowy rowerek biegowy Janod jest jedną z pierwszych nowości, które wkraczają na bloga, ale mamy ich tyle do pokazania, że starczy nam chyba na całą jesień. Tymczasem, zostawiam Was z cudnymi zdjęciami z dzisiejszego poranka,


mDSC00221 — OdzyskanomDSC00236 — OdzyskanomDSC00219 — OdzyskanomDSC00235 — Odzyskanokask dziecięcy janodmDSC00186rowerek biegowy janodmDSC00191mDSC00220 — OdzyskanomDSC00171 — Odzyskano

Ubranka – Ma Lini, ale o tym w piątek!

KONKURS na InstagramieZakończony

Aktualnie u nas na topie

© Wikilistka 2016
Kreativ Media
Close